Temsilciliklerimiz
ISMT 1977 yılında dikişsiz özel çelik boru üretmek için bir grup teknik adam tarafından Pune şehrinde kurulmuştur. Başlarda yıllık üretim kapasitesi 15.000 tondu. 1980 yılında Alman Mannesman Demag Meer firması ile yaptığı işbirliği çerçevesinde Assel değirmeni devreye girdi. 

1990 yılının ortalarında ikinci Assel değirmeninin işletmeye alınmasıyla yıllık üretim miktarı 50.000 tona ulaşmıştır. 1995 yılında bir alt firma olan Hindistan Alaşım ve Dikişsiz Çelik (ISSAL) firması kurulmuştur. Bu sayede üretimini gerçekleştirdiği çelik borularının kalite kontrolünü de arttırmayı başarmışlardır.

Dünya' da ve Türkiye' de sondaj tiji ve muhafaza borusu imalatı yapan firmaların ana tedarikçilerinden birisi olan ISMT 2014 yılı itibariyle Türkiye' de ATALAY MAKİNE ile işbirliği içine girmiş ve tek yetkili distribitörü olarak ATALAY MAKİNE ile çalışmaya başlamıştır.

Merkezi Polonya Gorlice'de bulunan ve Türkiye yetkili temsilcilipini yaptığımız  Glinik firması Dünya'nın önde gelen rock bit üreticisi frimalarından birisidir. 

Kurulduğu 1883 yılından günümüüze inşaat - madencilik - ejerji sektörlerinde yürütülen sondaj faaliyetlerinin rock bit ihtiyacını karşılayan Glinik, üstün teknolojisi ve dayanıklı yapısı ile benzerlerinin önüne çıkıyor.OBERMANN firması Almanya merkezli olup temel ve zemin mühendisliği konusunda Dünya genelinde çözüm üreten bir firmadır. Üretimini yaptığı ekipmanlar;
- Özel temel uygulamaları,
- Tünel ve yer altı yapıları,
- Baraj ve Offshore çalışmaları,
- Bina ve yapısal rehabilitasyonlar,
- Öngermeli beton uygulamaları,
- Su sondajları,
- Zemin etüdleri

ATALAY MAKİNE 2013 yılı itibariyle Türkiye tek ve yetkili temsilcisi olarak çalışmaktadır.

Anasayfa
|
Hakkımızda
|
Temsilciliklerimiz
|
Referanslarimiz
|
İnsan Kaynakları
|
İletişim
© 2014 - Copyright | Atalay Sondaj Enjeksiyon Makine Tic. Ltd. Şti.